Prezentacja Parafii Zabrnie

- o godz. 1500 próba SCHOLI

2018-10-19 piątek:

o godz. 1600 zbiórka LSO

Różańcowy konkurs dla dzieci i młodzieży!

Październik jest miesiącem modlitwy z różańcem. W celu zaangażowania jak najliczniejszej rzeszy dzieci i młodzieży do jeszcze głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w kościele, a także w naszych rodzinnych domach, Ks. Proboszcz ogłasza konkurs pt. "Różańcowy konkurs dla dzieci i młodzieży!" na wykonanie najpiękniejszego i najbardziej pomysłowego różańca! Dzieci i młodzież mają za zadanie wykonać różaniec z... i tu właśnie zaczyna się zabawa :), bo liczy się pomysł... może być wykonany z szyszek, cukierków, pierników, liści, kasztanów, śrubek muszelek, fasolek, masy solnej, chrupek, koralików, im bardziej pomysłowy tym lepiej ;-). Różaniec należy przynieść do 14 października (niedziela) do zakrystii lub do szkoły do Ks. Proboszcza. Rozstrzygnięcie konkursu w niedziele 28 października na Mszy o god. 1000. Będą one zamieszczone przed ołtarzem w naszym kościele przez cały październik i   ten sposób towarzyszyć nam będą w modlitwie.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone, zaś wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

REGULAMIN KONKURSU pt. „Różańcowy konkurs dla dzieci i młodzieży!

I ORGANIZATOR KONKURSU

Organizatorem Konkursu jest Parafia pw. Św. Piotra i Pawła, ul. Kościelna 828, 39-410 Zabrnie.

II CEL KONKURSU

Zachęcanie do podejmowania twórczych zadań. Umożliwienie prezentacji własnej twórczości. Zachęcenie do alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

III UCZESTNICY KONKURSU

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży.

IV ZASADY KONKURSU

Konkurs będzie trwał od 01.10.2018r. do 14.10.2018r.

Forma wykonania: różaniec może być wykonany dowolną techniką, np. z szyszek, cukierków, pierników, liści, kasztanów, śrubek, muszelek, fasolek, masy solnej, chrupek, koralików, im bardziej pomysłowy tym lepiej. Liczymy na oryginalność i pomysłowość.

Organizator konkursu przewiduje nagrody dla Zwycięzców konkursu, zaś wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

W celu uczestnictwa w konkursie należy złożyć prace w określonym terminie w zakrystii lub w szkole u Ks. Proboszcza

Prace będzie oceniać Jury konkursowe.

Wykonane różańce zamieszczone będą przed ołtarzem w naszym kościele przez cały październik.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 28.10.2018r. na mszy św. o godz.1000 oraz na stronie internetowej Parafii.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.parafiazabrnie.pl.

V POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Udział Uczestnika w konkursie oznacza akceptację zasad zawartych w niniejszym Regulaminie.

Uczestnikom życzę, aby sam konkurs, a przede wszystkim udział w nabożeństwach różańcowych zaowocował w naszym codziennym życiu - umiłowaniem oraz częstym i gorliwym odmawianiem modlitwy różańcowej.