Rada Parafialna

 

Rada parafialna to grono osób świeckich, które mają za zadanie doradzać proboszczowi w podejmowaniu decyzji duszpasterskich i gospodarczych. W naszej Parafii działa od wielu lat. Rada składa się z Przewodniczącego, 3 Skarbników i kilkunastu Członków. Rada zbiera się średnio co dwa miesiące na plebanii. Rada pod kierownictwem proboszcza omawia aktualne sprawy z życia parafii i wspiera proboszcza w realizacji przedsięwzięć parafialnych.

Informujemy, że Rada Parafialna posiada nowe konto bankowe w Banku Spółdzielczym w Tarnobrzegu o nr:

11 9434 0002 2001 1046 9341 0001

Ofiary na rzecz Rady Parafialnej można też można wpłacać bezpośrednio na konto z dopiskiem w tytule:

"Darowizna na cele kultu religijnego".

Za wszelkie darowizny składamy serdeczne Bóg zapłać!

Zgodnie z art. 26 ust. 1 pkt 9b oraz art. 26 ust 5 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, odpowiednio udokumentowane (np. potwierdzeniem przelewu bankowego) darowizny na cele kultu religijnego mogą zostać odliczone w rozliczeniu rocznym (w wysokości do 6% dochodu) od podstawy opodatkowania.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Bank Spółdzielczy Tarnobrzeg:11 9434 0002 2001 1046 9341 0001 (tytułem: darowizna na cele kultu religijnego)

 

 

Script logo