Słowo Boże

 

"Drugi Brzeg to strona, która nawiązuje do biblijnego opowiadania, które opisuje sytuacje gdy Pan Jezus zaprasza swoich uczniów, aby wypłynęli łodzią, aby dotrzeć na drugi brzeg. Gdyby nie słowo Jezusa nie uratowaliby się przed burzą. Gdyby nie słowo Jezusa, nie uratujemy się wśród życiowych burz, dlatego stworzyliśmy tę stronę, dla tych, którzy chcą słuchać i chcą być ocaleni...." 

 

.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

* ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH INFORMUJE, ŻE:

Dane osobowe dotyczące zamówionych intencji mszalnych, zawarte na stronie parafii Św. Piotra i Pawła w Zabrniu umieszczone zostały za zgodą osób, które intencje zamówiły.

Dane osobowe dotyczące osób należących do Róż Różańcowych przy kościele św. Piotra i Pawła w Zabrniu, zawarte na stronie parafii Św. Piotra i Pawła w Zabrniu umieszczone zostały za ich zgodą.

Dane osobowe dotyczące osób sprzątających w kościele św. Piotra i Pawła w Zabrniu, zawarte na stronie parafii Św. Piotra i Pawła w Zabrniu umieszczone zostały za ich zgodą.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Bank PKO SA w Tarnobrzegu nr:81 1240 2744 1111 0010 9720 9480 (tytułem: darowizna na cele kultu religijnego)

 

Script logo